Hakkımızda

Hakkımızda

Depar kuruluştan bugüne...
25 yıllık satış ve 7 yıllık üretim satış ve pazarlama grubuna sahip olan firmamız gıda ve gıda dışı ürünlerle sektörde kendini kanıtlamış bir firmadır.

Depar Raf Mağaza Ekip. San.Tic.Ltd.Şti. olarak hiper ve süpermarketlerin tel ve tel ürünlerinin tedarikine yerel ve ulusal firmaların kullandığı tel stantlarının üretim ve satışına yönelik çalışmaları ile sektörde kendini kanıtlamış firmalardan birisidir.
Depar Raf Mağaza Ekip. San.Tic.Ltd.Şti.’nin ürettiği ürünler arasında her litrede market arabaları, süpermarket roll’ler, palet konteynırlar, profesyonel mal taşıma arabaları, özel çamaşır taşıma arabaları yük taşıma arabaları ve daha bir çok ürettiği ürün skalası ile başarısını kanıtlamıştır.
Müşterlerine sunduğu hizmet ve fiyat anlayışının yanı sıra profesyonelliğin ayrıcalığı olan satış sonrası hizmet veren firmamız tecrübeli ekibi ile üretim, satış/pazarlama ve ürünlerinin yedek parça servisleri ile yerel, ulusal tüm süper ve hipermarket müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.